Happy summer – léto s Anglickou školkou MY WORLD

Týdenní kurzy pro děti 3 – 6 let

 

Kurz   Datum  Čas konání   Prázdninové téma
01 1. – 2.7. 7:30 - 15:00 Školka plná zábavy
02 7. - 9.7. 7:30 -15:00 Cesta do pravěku aneb hurá za dinosaury
03 12. - 16.7. 7:30 - 15:00 Z pohádky do pohádky
04 19. - 23.7. 7:30 -15:00 Hýbánky (sport, tanec)
05 26. - 30.7. 7:30 - 15:00 Hurá do Afriky
06 2. - 6.8. 7:30 -15:00 Malí cukráři
07 9. - 13.8. 7:30 - 15:00 Malí experimentátoři
 08 16. - 20.8. 7:30 – 15:00 Šikovné ručičky
 09  23. - 27.8. 7:30 – 15:00 Průzkumníci přírody
10 30. - 31.8. 7:30 – 15:00 Školka plná zábavy
       

1. a 10. Školka plná zábavy
První dva a poslední dva dny prázdnin si budeme chtít co nejvíce užít hraní a dovádění. Jelikož máme pouze tyto 2  dny, nebudeme mít žádné konkrétní téma a naším hlavním mottem bude – zábava! Budeme co nejvíce vyrážet ven na hřiště, uděláme si každý den piknik, budeme prostě dělat to na co budeme mít chuť a náladu!
Závěrečný den: Výlet do přírody (Bolevák, Homolka, Škodapark,..)

2. Cesta do pravěku aneb hurá za dinosaury
Vydáme se mnoho a mnoho let zpátky do minulosti. Postavíme si z lega Jurský svět, kde zažijeme plno zábavy, tvoření, dobrodružství a plno dinosaurů. Seznámíme se s různými druhy, také si každý svého dinosaura vyrobí a naučíme se i dinosauří písničku!
Závěrečný den:  arecheologická výprava, vykopávání dinosauřích pozůstatků a nalezní dino pokladu!
  
3. Z pohádky do pohádky
Kdo z nás nemiluje pohádky! Celý týden si budeme hrát na pohádkové bytosti, které si vybereme. Děti si samy vyberou, zda se budou chtít proměnit ve spanilé princezny a rytíře či ve skřítky a divoženky nebo snad čaroděje. Ponoříme se do světa pohádek, kouzel a fantazie. Zahrajeme si maňáskové divadélko, vyrobíme si své loutky, užijeme si plno legrace!
Závěrečný den: Návštěva muzea loutek 

4. Hýbánky
Pojďme se pořádně hýbat! Děti se mohou těšit na vyzkoušení různých sportů, tanců a dalších pohybových aktivit. Nejprve se pořádně vyřádíme, zapotíme, ale nezapomeneme i na zklidnění a potřebné načerpání síly, a to pomocí dětské jógy. (Toto téma bude šité na míru dle přání dětí, proto je popis obecný, převaha tanečních či sportovních aktivit bude dle přání dětí)
Závěrečný den: Sportovní či taneční hry
 
5. Hurá do Afriky
Pojďme za velkým dobrodružstvím na Africký kontinent! Prozkoumáme džungli, setkáme se se zvířaty jako je slon, žirafa, opice, ale i s těmi nebezpečnými, krokodýlem, hadem a jinými! Naučíme se africký tanec, vyrobíme africké šperky a hlavně si užijeme plno zábavy! Naše průvodkyně nebude nikdo jiný než naše paní učitelka Eva, která pochází z Madagaskaru.
Závěrečný den: Návštěva ZOO Afrického pavilonu

6. Malí cukráři aneb peče celá školka
Děti mají velmi rádi vaření a kuchtění. Tentokrát jsme si připravili samé sladké, ale zároveň zdravé mlsání. Každý den si něco dobrého upečeme. Vyzkoušíme si upéct a krásně ozdobit cup cakes a plno dalšího. I Vy se můžete vždy těšit na ochutnávku! Vyrobíme si i svou knihu všech receptů, které si následně můžete vyzkoušet i doma.
Závěrečný den: Návštěva cukrárny

7. Malí experimentátoři
Každé dítě rádo zkoumá, bádá, experimentuje! Děti si vyzkouší výbuch sopky, nafouknutí balonku pomocí jedlé sody, pokusy s magnetem, barvami  a řadu jiných experimentu! Prožijeme plno legrace a určitě i poté Vy až si pokusy budou chtít děti vyzkoušet i s Vámi doma.
Závěrečný den:  Návštěva Techmánie
 
8. Šikovné ručičky
Během tohoto prázdninového týdne budeme rozvíjet naši kreativitu, procvičíme si prstíčky, každý den si vyrobíme krásný výrobek nevšední technikou. Budeme vyrábět v duchu zero waste, a tak si děti vyzkoušejí, jak mohou třeba využít již prázdnou pet lahev či různé kartony, krabičky, stará trička a jiné materiály.
Závěrečný den: Návštěva galerie či umělecké tvoření v přírodě
 
9. Průzkumníci přírody
Příroda je plná studna možností bádání, obdivování, inspirace. Každý den si vydáme do přírody a budeme zkoumat, obdivovat, využívat dary přírody. Zjistíme i jak mnoho zvířátek s námi žije ve městě, jak se dá lehce a krásně tvořit z přírodnin. Zahrajeme si i staré venkovní hry jako jsou třeba škatulata, cvrnkání kuliček a jiné.  Velkým průvodcem nám budou krásné knihy od lesníka Petera Wohllebena.
Závěrečný den: Závěrečná hra v lese
 
  
PŘIHLÁŠKA
Můžete si osobně vyzvednout v Agnlické školičce MY WORLD z.s.
nebo mne kontaktujte na info@anglickaskolka.com a my Vám přihlášku obratem zašleme.
 
CENY KURZŮ PRO DĚTI 3–7LET
Cena kurzu 01 a 10 – 920 Kč
Cena kurzu 02 – 1380 Kč
Cena kurzu 03 - 09 - 2300 Kč
CO CENA KURZU ZAHRNUJE?
Pobyt dítěte ve školce pod vedením profesionálních lektorek (na jednu lektorku připadá vždy maximálně 6 dětí)

  • veškerý výukový materiál, výlety
  • pitný režim,

Cena nezahrnuje stravu. Stravu pouze zajišťujeme prostřednictvím restaurace Budino. Cena stravy: 50 Kč oběd, 30 Kč svačina. Pokud nemáte o stravu ve školce zájem, je možné přinést Vašemu dítěti stravu vlastní.
 
SLEVY: 

·        sleva pro sourozence – 10 %
·        sleva v případě úhrady 4 a více týdnů – 5 %
Sleva 10% pokud se přihlásíte do konce března! 
SLEVY SE SČÍTAJÍ

Vyplnění závazné přihlášky a úhradu všech kurzů je nutné uskutečnit minimálně do konce června. Kapacita je omezena na 12 dětí, proto zašlete závaznou přihlášku co nejdříve! Kurz se otvírá při účasti 6 dětí.Změna programu vyhrazena! Zejména změna závěrečných výletů budou záviset na pandemické situaci.
 
 

 
 

VIDEO

Anglická školička MY WORLD, z. s.
Pallova 42/8, 301 12 Plzeň

M: +420 604 128 948
E: info@anglickaskolka.com
IČO: 059 577 96

 

Mapa