Odpolední kroužky

 
Odpolední kroužky a kurzy angličtiny
pro veřejnost školní rok 2020/2021
  po út st čt
16,15 – 17,00   Angličtinka pro prvňáčky   Angličtina pro děti od 3 - 6let  

Nevyhovuje Vám čas či den nabízeného kurzu? Kontaktujte nás 604 128 948 či info@anglickaskolka.com, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

 

POZOR! Od 15.9.2020ačínáme! Přihlásit se můžete již nyní.

Kapacita kurzu 4 - 8 dětí!

Přihláška na kurz

zašleme emailem, prosím kontaktujte nás: info@anglickaskolka.com

Angličtina pro předškolní děti  od 3-6 let

Proč začít už v předškolním věku?

Angličtina pro 1. třídu 

Výuka dětí 1. třídy ZŠ se ještě hodně podobá  výuce předškolních dětí (takto staré děti ještě úplně neztratily schopnost učit se cizímu jazyku stejným způsobem, jako se učily mateřský jazyk).
 
tzn. výuka v angličtině probíhá na základě jednotlivých témat, děti se učí slovní zásobu, písničky, příběhy, plní poslechové úkoly v knížce. Děti se také učí nejprve rozpoznání klíčových slov, postupně jejich psaní a čtení. Jednoduché čtení příběhů zvládnou až ke konci školního roku, jde spíš o  porozumění a komunikaci v angličtině.

Výuka bude vycházet z učebnice doplněná o další aktivity, básničky, písničky, hry, CD a DVD. Titul bude stoprocentně upřesněn vždy po první lekci, po dohodě s účastníky kurzu ho lze změnit (např. děti již tuto učebnici probíraly v jiném kurzu).

Co můžete od kurzu očekávat?

Kurz je zaměřen na všestranné osvojení si slovní zásoby z různých témat.Děti odposlouchají a naučí se několik frází a větných spojení, básničky, písničky a různá říkadla. Lektor podpoří v dětech schopnost komunikace, protože budou používat výhradně angličtinu! Výuka bude opět probíhat stejně jako výuka v naší školce během školního roku. To znamená „neškolní“ metodou, prostřednictvím her, soutěží, hudby, výtvarného umění, vizuálních pomůcek.

Charakteristika kurzu:

Cena:

2300 Kč – výuku vede český lektor

Cena zahrnuje:

·         výuka ve skupince 4-8 dětí
·         pravidelné informace rodičům

Cena nezahrnuje:

Učebnice. Titul bude stoprocentně upřesněn vždy po první lekci. Chceme zamezit tomu, aby se daná učebnice neopakovala z kurzu, které dítě absolvovalo předtím.

Slevy:

5% docházka sourozence
10% úhrada celého školního roku
 

 

VIDEO

Anglická školička MY WORLD, z. s.
Pallova 42/8, 301 12 Plzeň

M: +420 604 128 948
E: info@anglickaskolka.com
IČO: 059 577 96

 

Mapa