Stravování

 
Stravování ve školce se skládá z ranní svačinky a oběda. Veškeré potraviny jsou pečlivě vybírány a odpovídají zásadám zdravé výživy.

 
Základní důvody proč jsme zvolili zdravou výživu:
 
  • Je zdravá.
  • Neobsahuje škodlivé chemické přísady    uměle vylepšující barvu, vůni či chuť, hormonální látky, zbytky antibiotik, pesticidy, umělá hnojiva a postřiky ani geneticky modifikované organismy (GMO).
  • Hodnoty obsahu vitamínů, sušiny a minerálních látek jsou v těchto potravinách výrazně vyšší.
  • Prospívá přírodě a volně žijícím   zvířatům.
  • Chutná o poznání lépe.

 Výběr potravin je hodně pestrý a zahrnuje ovoce, zeleninu, jogurty, pečivo, sýry a jiné.
 
Obědy jsou vařeny výhradně z čerstvých potravin, z tohoto důvodu nedokážeme rodiče informovat o aktuálním jídelním lístku předem. Pan šéfkuchař nakupuje každé ráno čerstvé suroviny, a to nejraději od místních dodavatelů nebo přímo ve farmářském obchodě a teprve na základě toho rozhoduje denní menu.
 
Cena ranní svačinky činí 30,- Kč 


Cena oběda činí 50,- Kč

 
V případě, že vaše dítě svojí porci nesní, bude Vám zabalena domů. Děti si navíc budou moci zvolit ze širokého výběru potravin. Samozřejmostí je i celodenní pitný režim ve stylu zdravé výživy (čaje slazené pouze třtinovým cukrem, šťávy aj.). Pokud o svačinku ani námi nabízený pitný režim zájem nemáte, je možné dětem přibalit nápoj i svačinku z domova.
 
Pokud nebudete mít zájem o výše uvedenou stravu, není problém nechávat pro dítě jídlo v naší kuchyňce, velice rádi dítěti jídlo ohřejeme.
 
V případě, že budete mít stravu zakoupenou v naší školce je nutné nejpozději do 8.15 hodin oznámit neúčast nebo pozdní příchod Vašeho dítěte do školky. Pokud takto neučiníte, bude Vám strava objednána a následně naúčtována.
 

 
VIDEO

Anglická školička MY WORLD, z. s.
Pallova 42/8, 301 12 Plzeň

M: +420 604 128 948
E: info@anglickaskolka.com
IČO: 059 577 96

 

Mapa