Tyto Reference byli poskytnuty Anglické školce Eufrat, na kterou Anglická školka MY WORLD plynule navazuje.
 

Naši chlapci Maros a Martin začali navštevovať škôlku na konci minulého leta. Najprv sme ich v škôlke nechali na tyzdennu skúšku ale chlapcom sa v škôlke hneď od začiatku veľmi páčilo a my sme sa dohodli na celorocnej dochadzke.
Maros a Martin sa každé ráno do škôlky tešia. Predtým sa anglicky jazyk neučili, preto sme prijemne prekvapení ako sa v tomto smere zlepšujú...napr. starsi Maros zopakuje, keď pocuje známe slovicko v texte anglickej pesničky v rádiu :-)  a mladší Martin si naposledy pomýlil zelenú farbu s červenou ale s určitosťou vedel že je green :-).
So skolkou sa nám spolupracuje úplne skvele. Naše podakovanie patrí celému kolektívu škôlky Eufrat, obzvlášť lektorkam Hanke a Miluske, že nám pomáhajú pripraviť našich chlapcov do života.
 

Naše dcera Hanna navštěvovala školku Eufrat od dvou let, celkem tři roky. Bylo to jedno z našich nejlepších rozhodnutí! Hanna chodila do školky ráda, ze školky pak skoro nikdy nechtěla odejít. Školka Eufrat vhodně kombinuje výuku, zábavu a výchovu. Líbilo se nám také, že děti různého věku jsou při některých aktivitách společně. Vzhledem k tomu, že Hanna zatím nemá sourozence, bylo pro ní potkávání s menšími dětmi velmi důležité. Ve školce se naučila, že jí pomáhají starší děti a ona pomáhá mladším dětem. Velmi si vážím přístupu lektorek, Hanky a Milušky. Obě milují děti a citlivě je vychovávají. Velmi si cením také kurzů angličtiny pro děti. Hanna měla v průběhu tří let ve školce dvě nativní mluvčí a obě měla ráda. Každý týden chodila domů s novou anglickou písničkou či básničkou. Má dnes velkou zásobu anglických slov. Někdy se dokonce musím dívat do slovníku, abych jí rozuměla :-) A co jsem ocenila jako zaměstnaná matka nejvíc? Individuální a pružný přístup manažerky školky a výbornou komunikaci prostřednictvím mailu a telefonu. S manželem jsme rádi, že dcera měla možnost chodit do školky Eufrat.

 
Hledali jsme pro naše dítě malou školku s komorním prostředím a individuální péčí a EUFRAT naše podmínky v mnoha ohledech splnil. Prostředí je krásné, i když dobrou školku dělá hlavně personál, a ten je v EUFRATu prvotřídní. Vyhovuje nám hlavně individuální přístup k dítěti, takže i naše trochu bojácná a nesmělá dcerka se cítí ve školce dobře a našla si kamarády. V EUFRATu děti mají přiměřeně volnosti a mohou rozvíjet ty znalosti a dovednosti, které odpovídají jejich individuálnímu zájmu. Na angličtinu si dcerka teprve zvyká, zatím neříká téměř nic, ale chtěli jsme hlavně, aby si zvykla na to, že kromě češtiny existují i jiné jazyky, kterými se dá dorozumět. Aby později byla schopna přijmout angličtinu jako naprosto přirozenou věc. A to se během prvního půlroku její docházky do školky EUFRAT stalo. Jediné, vůči čemu mám výhrady, je chybějící bezbariérový přístup do třídy a taky to, že školka nemá své vlastní hřiště. Ale to prý se má v budoucnu změnit k lepšímu.
 
 
This preschool gave me the opportunity to put my children in a very warm and nice place in Pilsen, which for us, as a foreigner family, is a very important thing. 2. The team at school is caring and has the qualities to teach the children in a very unique way - each child can get from the teacher a special treatment, according to his needs. 3. The preschool let my children, especially my 4 and a half years old son, to learn English very quickly, so that he can communicate very easily now with the children and the people around him. 4. This school gives me, as a mother, a feeling as I get in to a home - a very calm and homely environment, which is very good to feel like that, especially when you are a foreigner. 5. The place is very clean, the children feel comfortable and safe, the management tries to enlarge the amount of the games very often. It seems that everyone in the team comes every morning in order to give us the best. 6. When we had some problems, communication problems with my child, health problems to each one of us, it was clearly obvious that the team tried to help in every way and did not neglect our difficulties till they were solved. Thank you for that. 


 

Dobrý den, moje dcera Nikolka 2 1/2 roku, navštěvuje EUFRAT od 11/07. Do školky se těší jak na dětičky, tak na lektorky (vychovatelky). Začíná si osvojovat první anglická slovíčka a sama si je doma opakuje formou hry, ze školky mi nosí své malované obrázky a pyšně mi je ukazuje. Myslím si, že nejlepší vizitka je spokojený úsměv Nikolky a to je pro nás rodiče rozhodující.


Se školkou EUFRAT jsem velmi spokojená, vzhledem k příjemnému personálu a také k menšímu počtu dětí. 
Tereza Červená

 


Dobrý den, byla jsem požádána o hodnocení toho, jak jsme spokojeni s anglickou školičkou EUFRAT. Stručně řečeno, po všech stránkách: MOC! Naše Alžbětka do školičky chodí od října 2007, dvě dopoledne v týdnu, v úterý, kdy mají cvičení a ve čtvrtek, kdy je keramika. A myslím, že chodí opravdu ráda. Určitě jí velmi baví keramika, tam se vždy těší. A taky zpívání v angličtině .. doma si pak ty písničky zpívá pořád :-). Jsme prostě celkově moc spokojeni: s místem školky, s prostorami, s vybavením, s přístupem, se slečnami učitelkami, s koncepcí školičky, s angličtinou, s tím, že ji navštěvují děti cizinců(-těch by mohlo být i víc, jen ať jsou od mala zvyklé na multikulturní prostředí), s počtem dětí, který je ideální... Takže shrnuto, podtrženo: SPOKOJENOST! Snad jen jedna piha na kráse, a tou je poměrně vysoká cena školného. Chápu samozřejmě, že vše tohle: viz výše, se musí promítnout do ceny školného, jen je mi líto, že prostě nedosáhneme na to, aby mohla Alžbětka chodit celodenně a pořád. Moc děkuji a doufám, že budeme pořád takhle spokojeni a vy také, protože "jen spokojené paní učitelky mají spokojené děti" 


 

Co se mi líbí na anglické školce EUFRAT?
 * možnost přirozeně se setkávat s angličtinou i díky přítomnosti dětí, jejichž rodným jazykem je angličtina 
* laskavý a individuální přístup k dětem 
 * nabízené aktivity (keramika) 
* poloha v centru města 
* vybavení prostor školky A co se líbí mým dětem? 
* Hanka, Katka (učitelky)
 * houpací žebřík a hnízdo 
* keramika

 

„Moje dcera navštěvuje anglickou školku vždy 2 dny v týdnu. Na tyto dny se vždy velmi těší. Našla si zde nové kamarády a oblíbila si paní učitelky. I přesto, že sem dochází teprve krátce, udělala za tu dobu značné pokroky. Moc se mi zde líbí pěkný přístup a vztah k dětem a motivující a nenásilnou formu výuky anglického jazyka prostřednictvím her, písniček a celkové zábavy. Zejména bych chtěla pochválit paní učitelku Hanku za její úžasnou práci s dětmi a za její krásnou a bezprostřední angličtinu.“ 


 

Vzkaz od Verunky (4,5 roku): Moc se mi u Vás líbí a jsem ve Vaší anglické školce velmi šťastná. "Teacher Hanka" je moc hodná a mám ji ráda. Pokaždé, když jdu do anglické školky se těším, že budeme něco vyrábět nebo kreslit. Už se zase na Vás těším.


 

Oceňuji krásné a podnětné prostředí školky. Velká změna oproti stísněným a nevyhovujícím provizorním prostorám minulé roky. Velmi oceňuji přátelské a velmi milé chování personálu. Děti všechny "paní učitelky" téměř adoptovaly. Uvítala bych v anglické školce angličtinu při běžných činnostech. Velmi mě mrzí, že se na děti nemluví pouze anglicky, protože ze zkušenosti vím, že je to jediná cesta, jak děti v tomto věku cizí jazyk naučit. Myslím si, že by bylo vhodné, aby se mluvilo na děti anglicky ve všech situacích. Celkově je moje dítě ve školce velmi spokojené, a určitě budeme do Eufratu docházet i nadále.

 
VIDEO

Anglická školička MY WORLD, z. s.
Pallova 42/8, 301 12 Plzeň

M: +420 604 128 948
E: info@anglickaskolka.com

Mapa