NÁŠ TEAM

Mgr.Hana Batunová

majitelka / hlavní lektorka pro děti ve věku 2 - 4 

Vystudovala bakalářské studium, obor sociální péče a následné studium sociální pedagogiky zakončené magisterským titulem na univerzitě Hradec Králové. Držitelka celé řady certifikátů. Během studia na ZČU působila 2 roky jako lektorka primární prevence sociálně patologických jevů. Dosavadní praxe v rámci vzdělávání v mateřské školce je  více než 9 let. Z toho dva roky v zahraniční - Irsku (pozice team leader v mateřské školce Bright Horizont, baby/wobbler supervizor v mateřské školce Giraffe). V soukromé angliské školce Eufrat pracovala jeden rok jako hlavní lektorka pro děti ve věku 2 - 4. Po dobu  4 leté mateřské dovolené pracovala v Anglické školce EUFRAT jako lektor Baby signs a Go kids! English. Od července roku 2013 se stala majitelkou a hlavní lektorkou soukromé Anglické školky MY WORLD.
 
 

„Nemám ráda dělat nesmyslnou, nepotřebnou práci. A proto jsem si vybrala práci s dětmi. Tato práce je nesmírně pestrá, jelikož děti rozvíjíme po všech stránkách. Je také velice zábavná. Máte ihned zpětnou reakci, zda připravený program děti nadchl či ne. Děti Vám vždy ukáží jejich upřimnou reakci. Tato práce je však také nesmírně zodpovědná, jelikož jsme první vzdělávací instituce, kam dítě vstupuje a proto program musí být vždy pečlivě připraven.
Ráda děti přirovnávám ke školní hobě. Děti do sebe nasajou veškeré poznatky a informace, právě jako zmiňovaná školního houba. Jsou velice chytré a vnímavé již od několika měsíců.  
Práci s dětmi a zejména v soukromém školství, kde nejsme svazováni předpisy bych za nic neměnila."Ba. Luke Benjamin Koebele

hlavní lektor pro děti ve věku 4 - 7 let
     

Ba. Luke Benjamin Koebele. 24 years old. My background is quite diverse. I was born in Vienna, where my parents met, as they were both missionaries. My mother comes from England and my father comes from the US. However I have lived most of my life in the Czech Republic. I grew up learning both English and Czech simultaneuously which I consider to be a great gift. I spent the last four years in Arkansas, United States receiving my bachelors degree in Cinema at John Brown University. I currently however found a great passion for teaching the language that is so close to my heart and with me and my wife recently having moved to Pilsen, I decided to pursue this route. I currently teach in a couple elementary schools as well as courses for teenagers via Eufrat and of course this great preschool. I am looking forward to what this year will bring for me.
 
I believe that every child deserves a chance at learning to the best of their capability. I also believe in every person's worth as an individual. These things motivate me to invest in each child as needed. Having a positive impact and seeing them grow in knowledge and in discovering more of who they are is an enormous joy for me. Also, the sooner one can make a positive impact the better and the chances for success in life increase. For me, being a part of the preschool as a teacher is a great priviledge and my aim is to make the best of my time here with these children.

Mgr. Miluška Šípová
Vystudovala Pedagogickou fakultu ZČU v Plzni, obor učitelství 1. stupně ZŠ a rozšiřující studium učitelství AJ pro ZŠ, absolvovala státní jazykovou zkoušku všeobecnou z angličtiny. Během studia působila jako au-pair v Anglii, po jeho ukončení pracovala čtyři roky jako učitelka prvního stupně základní školy a angličtiny. Po mateřské dovolené působila čtyři roky jako lektorka v Anglické školce Eufrat. V současné době vede kurzy angličtiny pro předškolní i školní děti, přípravné kurzy na dětské Cambridgeské zkoušky, věnuje se také výuce dospělých v jazykové škole Eufrat.
„Předškolní dětičky dělají obrovské pokroky každým dnem. Jsou velice vnímavé, angličtinu dokáží brát jako něco přirozeného, co záhy zahrnou do svého světa. Jsem ráda, že mohu být v anglické školce My World při t
om.“
Motto: „Štěstí žije v přítomnosti – stejně jako děti“
Steve Biddulph
 

Lucie Dlabačová

VIDEO

Anglická školička MY WORLD, z. s.
Pallova 42/8, 301 12 Plzeň

M: +420 604 128 948
E: info@anglickaskolka.com

Mapa