NÁŠ TEAM

Mgr.Hana Batunová
průvodce medvídku a žirafek

Vystudovala bakalářské studium, obor sociální péče a následné studium sociální pedagogiky zakončené magisterským titulem na univerzitě Hradec Králové. Držitelka celé řady certifikátů. Během studia na ZČU působila 2 roky jako lektorka primární prevence sociálně patologických jevů. Dosavadní praxe v rámci vzdělávání v mateřské školce je  více než 9 let. Z toho dva roky v zahraniční - Irsku (pozice team leader v mateřské školce Bright Horizont, baby/wobbler supervizor v mateřské školce Giraffe). V soukromé angliské školce Eufrat pracovala jeden rok jako hlavní lektorka pro děti ve věku 2 - 4. Po dobu  4 leté mateřské dovolené pracovala v Anglické školce EUFRAT jako lektor Baby signs a Go kids! English. Od července roku 2013 se stala majitelkou a hlavní lektorkou soukromé Anglické školky MY WORLD.
 
 

"Přistupuji ke každému jednotlivému dítěti s láskou a respektem k jejich individuální osobnosti. Průvodcovat děti v první vzdělávací instituci je pro mne velice naplňující. Vždy ráda pozoruji, podporuji, ukazuji možné cesty a dětský úsměv je tou největší odměnou!"
 
Mgr. Miluška Šípová
průvodce žirafek 4 - 6 let
Vystudovala Pedagogickou fakultu ZČU v Plzni, obor učitelství 1. stupně ZŠ a rozšiřující studium učitelství AJ pro ZŠ, absolvovala státní jazykovou zkoušku všeobecnou z angličtiny. Během studia působila jako au-pair v Anglii, po jeho ukončení pracovala čtyři roky jako učitelka prvního stupně základní školy a angličtiny. Po mateřské dovolené působila čtyři roky jako lektorka v Anglické školce Eufrat. V současné době vede kurzy angličtiny pro předškolní i školní děti, přípravné kurzy na dětské Cambridgeské zkoušky, věnuje se také výuce dospělých v jazykové škole Eufrat.
„Předškolní dětičky dělají obrovské pokroky každým dnem. Jsou velice vnímavé, angličtinu dokáží brát jako něco přirozeného, co záhy zahrnou do svého světa. Jsem ráda, že mohu být v anglické školce My World při t
om.“
Motto: „Štěstí žije v přítomnosti – stejně jako děti“
Steve Biddulph

Eva Rasolonavlona
průvodce medvídků a žirafek
My name is Eva Rasolonavalona, originally from Madagascar. My family and I moved to France about 13 years ago and I moved to Czechia permanently in 2017.
I have been taking care of my younger relatives since early age. Older kids take care of younger kids in Madagascar, and so I was taking care of all my little cousins after school and on weekends. Later on after high school I went to work for a year as a civilian volunteer with catholic charity in France. There I was responsible for helping international students to help settle in France. After a year serving as a civilian volunteer I went to Czechia for the first time. Since then I have been teaching children and adults alike. I was teaching at the preschool from 2012 to 2013, before returning to France again. Every summer I would return back to Czech Republic to teach in the summer camp of Eufrat. Working with kids is amazing because no two days are the same. I am extremely happy to be working in the kindergarten again because working with kids fills me with joy.

Alena Jiráčková

průvodce medvídků 
Jmenuji se Alena Jiráčková, je mi 39 let a mám dvě děti. Jedenáctiletou dceru Elišku a osmnáctiletého syna Pavla. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu a poté dva roky na Univerzitě v Ústí nad Labem.
Pracovala jsem jako asistentka, personalistka a účetní. 
Vždy jsem chtěla být učitelkou v mateřské škole. Starala jsem se o své dva mladší sourozence a když jsem byla na rodičovské dovolené s dcerou Eliškou, tak jsme s kamarádkou založily Mateřské centrum. Vedla jsem  účetnictví a také kroužky pro nejmenší děti, a to angličtinu, výtvarné tvoření a pohybové hrátky.
Absolvovala jsem kurz Chůva pro děti od 0 do 6 let,  Respektovat a být respektován, Vztahy mezi sourozenci, Emoční inteligence a také Jóga pro nejmenší, Úvod do zážitkové pedagogiky apod. 
Tři roky jsem také učila svojí dceru, která je v domácím vzdělávání a chodila do školy na tři dny v týdny.
Mými koníčky jsou tanec, jóga, běhání, jazyky (mluvím anglicky, německy a francouzsky), studium psychologie.

VIDEO

Anglická školička MY WORLD, z. s.
Pallova 42/8, 301 12 Plzeň

M: +420 604 128 948
E: info@anglickaskolka.com
IČO: 059 577 96

 

Mapa